Aile Hekimliği
Evde Sağlık Hizmetleri
Deniz Suyu
E-Posta
Bilgi Güvenliği
Kamu Hizmet Standartları
 

TSM VE AİLE HEKİMLERİNİN DİKKATİNE! Evde Sağlık Hizmetler

18.12.2012 

TSM VE AİLE HEKİMLERİNİN DİKKATİNE!

AİLE HEKİMLERİ EVDE SAĞLIK HİZMETİ ÇALIŞMALARI VE AYLIK VERİLER

    Bakanlığımızca 01.02.2010 tarihinde başlatılan evde sağlık hizmeti uygulamaları ilimizde Ağustos 2010 tarihinden itibaren mücavir alan içinde hastaneler ve ağız diş sağlığı merkezleri bünyesinde kurulan evde sağlık hizmetleri ekiplerince, mücavir alan dışındaki köy ve beldelerimizde ise aile hekimlerimizce yürütülmektedir.

    Aile hekimlerimizce evde sağlık hizmetleri sunumu sırasında takip edilen her hasta için hasta dosyası oluşturulması gerekmektedir. ESH hasta dosyalarında bulundurulması gereken formlara Müdürlüğümüz web sayfasından ulaşılabilir.

   Hastalarımıza ait veri girişleri TSİM üzerinden Bakanlığımıza bildirilmektedir.
  
   Konuyla ilgili olarak hazırlanan “AİLE HEKİMLERİ EVDE SAĞLIK HİZMETLERİ BİLGİ TOPLAMA FORMU” nun aile hekimlerimizce her ayın ilk üç günü içerisinde doldurularak bağlı olduğu Toplum Sağlığı Merkezine bildirilmesi; TSM.ler tarafından ilçenin aile hekimlerinin aylık çalıışma verileri toplamının tek formla her ayın 5’ine kadar hsm48.tsh@saglik.gov.tr e-posta adresine iletilmesi gerekmektedir.
      
Evde Sağlık Hizmetlerinin Yürütülmesi ve ilgili form hakkında bilgi almak için 444 38 33 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Aile Hekimleri Evde Sağlık Hizmetleri Bilgi Formu İçin Tıklayınız

Muğla İl Sağlık Müdürlüğü Anasayfa  |  Aile Hekimliği  |  Halk Sağlığı Laboratuvarı  |  GARD  |  Personel Yemek Listesi  |  SBN  |  İletişim Türkçe English Facebookta Paylaş Tweetle Google+'da Paylaş